Chlapecký oddíl Ruda nad Moravou

Oddílový pokřik: „Pomoc, práci rozdá všude, první skautský oddíl v Rudě!“

Chlapecký oddíl prošel omlazením vedení, kam dorostla celá družina Tygrů. Ti se podílejí jak na vedení mladších členů, tak na činnosti při vlastních schůzkách. Celkově má oddíl 27 členů. V současné době má oddíl 3 družiny na kterých se pomocí her a skautské praxe učíme poznávat sebe, kamarády a v neposlední řadě okolní přírodu.

Máš-li odvahu a zájem se k nám přidat, máš dveře otevřené. Rádi přijmeme každého, kdo má zájem se něčemu novému přiučit. Přiučit se být skautem!

Kontakty: 1.oddilruda@skaut.cz

Družinky

Gepardi

Rádce:Vojta V. + Dan S. + Dan B.

„Gepardi jsou rychlí kluci, nebojí se ani v noci. S kamarády skautujeme, hodně síly nabereme. Hej!“

Liščata

Rádce: Ondra Š. (Kevin) + Vašek K. + Petr K.

„My jsme liščata lišácký, jsme hraví a rošťácký. Rádi žijem v přírodě a proto jsme v pohodě!“

Tygři

Rádce: Štěpa Š. + Štěpa P. (Pářa) + Kuba K.

„Džinga mala heja – HEJA, džinga mala heja – HEJA, džinga mala heja – HEJA HEJA HEJA!“